Vektis en CHS doen mee aan Roparun

Vektis en CHS gaan en route voor het goede doel. Dit doen ze door op 24, 25 en 26 mei een sportieve prestatie te leveren tijdens de Roparun.

De Roparun is de langste non-stop estafetteloop ter wereld, die gelopen wordt door ongeveer 200 teams over een afstand van ruim 530 kilometer. Elk team van acht lopers wordt begeleid door fietsers, chauffeurs, masseurs en verzorgers. De start is in Parijs en de finish op de Coolsingel in Rotterdam. Het evenement is in de vijftien jaar van haar bestaan uitgegroeid tot een waar loopspektakel.

De belangrijkste doelstelling van de Roparun is zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de Stichting Roparun. Het uiteindelijke doel van deze stichting is: kwaliteitsverbetering van het leven van ernstig zieke (vooral jonge) medemensen met kanker. De afgelopen twintig edities van de Roparun is al meer dan vijfenveertig miljoen euro opgehaald voor zorg aan mensen met kanker.

Wie het team van Vektis en CHS wil sponsoren kan voor meer informatie contact opnemen met Marion Verhoef, manager Communicatie Vektis, telefoonnummer  030 69 88 417 of kijk op de website: roparun.chs.vektis.nl.

 

Vektis

 

Vektis